OTEL REZERVASYON ve TATİL TURLARI

Hakkımızda

Aslen 1950 li yıllarda başlayan ve halen daha devam eden Üsküdar-Beşiktaş arasında yolcu taşımacılığı ile başlayan dedelerimizin kurmuş olduğu işi babadan oğla devam etmektedir.1990 senesinde başlayıp 2000 senesine kadar EKEN tekne si ile turizm sektörünün de önde gelen otellerinden Hotel ÇIRAĞAN KEMPINSKİ, FOUR SEASONS HOTEL, TRAVELLIUM TRAVEL AGENCY ve PLAN TOURS ile birlikte bu kuruluşların özel VIP grupları için İstanbul Boğazında yat gezileri düzenlemekteydik. 2000 senesinden sonra EKEN-1 gemisi ile daha büyük organizasyonlarımız halen daha devam etmektedir. Yılların vermiş olduğu tecrübe ve düzenlemiş olduğumuz başarılı binlerce; Düğün, Nişan, Kına geceleri, Sünnet organizasyon, Okul Turları, Yemekli-Yemeksiz Boğaz turları gurur tablomuz olarak MESET TURİZM SEYEHAT ACENTASI adı altında devam etmektedir.

MESET TURİZM SEYEHAT ACENTASI olarak 2010 senesinde siz değerli misafirlerimize daha profesyonel hizmet verebilme amacı ile kurulduk ve daha önce gerçekleştirdiğimiz sayısız organizasyonu daha profesyonel kadromuz ile sürdürmekteyiz.

Bünyemize Tüm Dünya Havayolları, YURT İÇİ – YURT DIŞI uçak biletlerinizi istediğiniz tarihte en uygun fiyat garantisi ile hizmet sunmaktayız.

MESET TURİZM bir ARTEKEN TURİZM LTD. ŞTİ. kuruluşudur.

+90 216 622 48 10

Uçak Bileti - Otel Rezervasyon - Tatil Turları - Boğaz Gezileri - Mavi Tur - Boğazda İftar Programı - Okul Gezisi - Kültür Turları - Düğün Organizasyonu - Nişan kına Organizasyonu - Kültür Turları - Boğaz Turu - Boğaz Gezisi